Sumažinta kaina! KAKLO, PEČIIŲ VIBRO MASAŽUOKLIS ACFM 3001 Padidinti

KAKLO, PEČIIŲ VIBRO MASAŽUOKLIS ACFM 3001

Nauja prekė

Naujiena

Atpalaiduoja sustingusius kaklo ir pečių raumenis.

 

Smulkiau

35,00 € su PVM

-3,00 €

38,00 € su PVM

Apie prekę

 

Šią prekę išsiųsime Jums tik per savitarnos paštomatų sistemą

    (buv. Post.24)

 

Paspauddę ant ženkliuko, įsitikinkite ar Jūsų mieste yra paštomatas 

  

 

Jei arti Jūsų gyvenamos vietos nėra paštomato, neskubėkite rinktis "pristatymas į namus" paskambinkite mums tel.: 8 698 70667arba 865923371 ir mes surasime Jums geriausią būdą, kaip pristatyti Jūsų užsakymą.

 Naujiena

Naujos kartos pasaulyje analogų neturintys vibro treniruokliai. Jų veikimo principas – skatinti natūralius organizmo atsakus į vibraciją. Šios vibracijos perduoda bangų energiją po visą kūną, maksimaliai stimuliuojant raumenų susitraukimus per sekundę. Jis padės jums per trumpą laiką ir minimalių pastangų dėka pasiekti puikių rezultatų,nepriklausomai nuo žmogaus fizinės ar neurologinės būklės. Treniruokliai efektyviai treniruoja ir masažuoja absoliučiai visas raumenų grupes. O moksliniais tyrimais pagrįstos ir paremtos programos, padės jums išsirinkti pratimų kompleksą kūno gražinimui, sveikatos atstatymui ar reabilitacijai. Treniruojantis 15 - 20 minučių (o tai atitinka 1 - 2 val. treniruotės sporto salėje) 2 - 3 kartus per savaitę jūs galite gana greitai tapti stiprūs, gražūs, o svarbiausia sveiki, nepriklausomai nuo jūsų amžiaus.

Privalumai:

Masažuoklis puikiai pasiekia ir atpalaiduoja sustingusius kaklo ir pečių raumenis, masažuodamas malšina pavargusių nugaros raumenų skausmą, gerina kojų kraujotaką.

 Garantija - 12 mėn.

 

Paspauddę ant ženkliuko, įsitikinkite ar Jūsų mieste yra paštomatas   

omatų sistemą     (buv. Post.24)

 

Elektros ir elektroninės įrangos ženklinimo simbolis, nurodantis kad pažymėta įranga turi būti surenkama atskirai nuo kitų buitinių atliekų, t.y. šių atliekų negalima mesti į šiukšlių konteinerį virtuvėje ar antrinių žaliavų (stiklo, plastikų, popieriaus ir kartono) konteinerius šalia Jūsų namų.

 

 

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

KAKLO, PEČIIŲ VIBRO MASAŽUOKLIS ACFM 3001

KAKLO, PEČIIŲ VIBRO MASAŽUOKLIS ACFM 3001

Naujiena

Atpalaiduoja sustingusius kaklo ir pečių raumenis.

 

13 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: