Sumažinta kaina! VANDENS MINKSTINIMO IR NUGELEŽINIMO FILTRAS A - 33 RFE (F) 2,3t/h 3/4'' Padidinti

VANDENS MINKSTINIMO IR NUGELEŽINIMO FILTRAS A - 33 RFE (F) 2,3t/h 3/4''

Nauja prekė

Vandens minkštinimo ir nugeležinimo (du viename) sistema A - 33 RFE (F) 2,3t/h 3/4'' – tai ekologiškas vandens filtras su automatiniu elektroniniu vožtuvu.

Smulkiau

583,00 € su PVM

-10,00 €

593,00 € su PVM

Apie prekę

 Siunčiame tik per kurjerį!          


 
Vandens minkštinimo ir nugeležinimo (du viename) sistema A - 33 RFE (F) 2,3t/h 3/4'' – tai ekologiškas vandens filtras su automatiniu elektroniniu vožtuvu. Naudojamas, kai geležies kiekis vandenyje neviršija  4,5 - 6 mg/ltr.Elektroninio vožtuvo pagalba, automatiškai, pagal sunaudojamo vandens kiekį,  reguliuojamas filtruojančio  užpildo (druskos) praplovimas . Ši funkcija labai prailgina užpildo tarnavimo laiką Kaip filtruojantis užpildas (reagentas) naudojama druska.

 Techniniai duomenys:

Filtro našumas:                            2,3 m³/h

Vartotojų skaičius:                       6 - 8

Reagento bako tūris:                    70 litrų

Filtro gabaritai:                            125x25 cm.

Pajungimo diametras                    3/4''

Filtruojantis užpildas (reagentas) druska

Galimas vandens nuleidimas į BIO talpyklas

Užpildo tarnavimo laikas             5 - 8 metai (keičiamas)  

Druska užpildui įsigyjama atskirai!

           Vandens minkštinimo ir  nugeležinimo filtrai naudojami, kai vandenyje yra labai daug mechaninių priemaišų, o geležies, sieros vandenilio, mangano kiekis viršija leistinas normas.

         Jei iš Jūsų vandens čiaupo bėga nešvarus,  rusvas vanduo, vonios ar praustuvės emalis paruduoja, o geriant jaučiate nemalonų, „geležingą“ skonį, jei vanduo turi „supuvusio kiaušinio“ kvapą, tai reiškia , kad vandenyje yra per daug geležies, sieros vandenilio, mangano. Šiuo atveju, Jums tikrai pagelbės tik vandens minkštinimo ir nugeležinimo filtras

           Koks iš siūlomų vandens minkštinimo ir nugeliažinimo filtrų labiausiai tinka Jūsų naudojamam vandeniui išvalyti? Į šį klausimą  galime pasakyti tik atlikę išsamius vandens tyrimus. Paskambinkite tel.: 8 698 70667 ir mūsų sertifikuoti specialistai išrinks patį tinkamiausią Jums.

              Juk... kam permokėti?

 

Kad išvengtumėte nesklandumų atliekant prijungimo darbus, rekomenduojame Jums KRAUSEN sertifikuoto specialisto paslaugą. 

Krausen įrenginiams ir filtrų įkrovoms yra suteikiama 2 (dviejų) metų garantija

          Iškilo klausimų  - skambinkite  tel.:  8 698 70667

            Video medžiaga

             Plačiau apie KRAUSEN vandens valymo sistemas

Elektros ir elektroninės įrangos ženklinimo simbolis, nurodantis kad pažymėta įranga turi būti surenkama atskirai nuo kitų buitinių atliekų, t.y. šių atliekų negalima mesti į šiukšlių konteinerį virtuvėje ar antrinių žaliavų (stiklo, plastikų, popieriaus ir kartono) konteinerius šalia Jūsų namų.

 

 

 

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

VANDENS MINKSTINIMO IR NUGELEŽINIMO FILTRAS A - 33 RFE (F) 2,3t/h 3/4''

VANDENS MINKSTINIMO IR NUGELEŽINIMO FILTRAS A - 33 RFE (F) 2,3t/h 3/4''

Vandens minkštinimo ir nugeležinimo (du viename) sistema A - 33 RFE (F) 2,3t/h 3/4'' – tai ekologiškas vandens filtras su automatiniu elektroniniu vožtuvu.

2 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: