RVS-2T200cc Padidinti

RVS-2T200cc

Nauja prekė

2-takčiams varikliams, kurių darbinis tūris iki 200 c³m

"Kapitalinis" remontas tik per 15 - 30 min ! Ilgaamžiškumas virš 100 000 km !

 

Smulkiau

25,00 € su PVM

Apie prekę

RVS-master tai pažangiausia ir sparčiai plintanti ne tik pasaulyje , bet ir Lietuvoje , technologija. Besitrinantys susidėvėję metalo paviršiai atsistato   metalo keramikos pagrindu. 

Jos unikalumas-variklių , pavarų dėžių , reduktorių ir t.t. remontas atliekamas automobilio eksploatacijos metu, tai yra , jų neardant.

Kas yra  RVS-master ?         
RVS-master –tai atstatomoji remonto sudėtis- smulkios dispersijos , daugiakomponentinis susintetintas mineralas (serpantinitas ,
šungitas,nefritas ) ir specialiųjų priedų bei katalizatorių (know-how) mišinys .RVS netirpsta jokiame skystyje , tame tarpe , nei degaluose ,nei tepaluose , bet dera  su visais jų tipais.  
                               
Kaip veikia RVS-master ?             
Paruoštas mišinys supilamas į variklio karterį per alyvos užpylimo angą. Susimaišęs su tepalu karteryje, mišinys patenka ant trinties veikiamų paviršių: stūmoklių – cilindrų grupės, alkūninio ir paskirstymo velenų, tepalo siurblio ir kt..RVS-master , varikliui veikiant, dėl metalinių paviršių trinties iššaukia reakciją , kurios metu lydosi naujas metalo keramikos sluoksnis , storesnis ten , kur didesnė trintis arba , kur didesnis  susidėvėjimas.

Apdorojimo eiliškumas.Pradedant naudoti RVS MASTER™ 2-Stroke Engine Treatment pageidautina, kad degalų bakas būtų tuščias. Gerai suplakti mišinį buteliuke, kad neliktų nuosėdų ant dugno(20-30 sek). Buteliuke 90 ml dvitakčių variklių sintetinis tepalas ir RVS MASTER™ produkcijos sudėtis. Dvitakčių variklių apdorojimas galimas supilant mišinį į degalų baką arba į bakelį centralizuotos varklio tepimo sistemos esantį tepalą. Vienas buteliukas RVS MASTER™ 2-Stroke Engine Treatment 50 cc –5 l degalų mišinio. Vienas buteliukas RVS MASTER™ 2-Stroke Engine Treatment 200 cc 10 l degalų mišinio ,RVS MASTER™ 2-Stroke Engine Treatment  400 cc – 15 l degalų mišinio. Paruoštą  mišinį supilti į degalų baką arba mišinį iš buteliuko į tepimo sistemos tepalo (pageidautina į tuščią) baką. Užvedus variklį išnaudoti jį 1 – 2 val. laikotarpyje. Iš pradžių mažomis apsukomis  be didelių apkrovų.

 
Vidaus degimo 2-takčių variklių apdorojimo instrukcija
Patikrinti ar pakuotė atitinka variklio tipą ir jo darbinį tūrį. Kiekvienoje pakuotėje yra atitinkamas kiekis sudėties, reikalingas vienam variklio apdorojimui atlikti. Jeigu variklio darbinis tūris neatitinka produkcijos kategorijai „RVS MASTER™ 2-Stroke Engine Treatment, vienam apdorojimui galima taikyti keliatą pakuočių. Pav. variklio darbinis tūris 250 cm3, tai vienam apdorojimui  reikia dviejų pakuočių RVS MASTER™ 2-Stroke Engine Treatment 200 cc ir 2-Stroke engine Treatment 50. Šiuo atveju benzino kiekis padidinamas dvigubai. Apdorojant variklį su mažesniu darbiniu tūriu, kaip pav. 50 cm3, tai vienam apdorolimui panaudojama tik pusė buteliuko sudėties ir pusė kiekio degalų. Susidėvėjusio variklio paramentrų atstatymui atliekami du apdorojimai.
 
Antras apdorojimas po 4 – 6 darbo valandų. RVS MASTER™ 2-Stroke Engine Treatment” produkcija galima apdoroti dvitakčius motociklų, mopedų, valčių, motorinių rogių, šienapjovių ir kt. variklius.
 
 
2t50cc Kaina:51.00LT (14.77 €)
2t200cc Kaina:90.00 LT (26.07 €)

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

RVS-2T200cc

RVS-2T200cc

2-takčiams varikliams, kurių darbinis tūris iki 200 c³m

"Kapitalinis" remontas tik per 15 - 30 min ! Ilgaamžiškumas virš 100 000 km !

 

2 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: