Hot Deals

Atsiliepimai

naujienlaiškis

Prenumeratos galėsite atsisakyti bet kuriuo metu. Tam tikslui mūsų kontaktinę informaciją rasite parduotuvės taisyklėse.

Vandens filtras LUXE STYLE EXCELLENTE GOLD
−20%
  • −20%

Vandens filtras LUXE STYLE EXCELLENTE GOLD

Vandens filtras LUXE STYLE  RO 800 EXCELLENTE GOLD – Tiesioginio vandens srauto, ypač kompaktiška, naujos kartos penkių pakopų vandens valymo sistema su atbulinio osmoso membrana, skirta geriamo vandens valymui Jūsų biure, bei namuose.

369,96 € Reguliari kaina 462,45 € Kaina
Vandens filtras KRAUSEN RO 100 LED
−20%
  • −20%
  • Komplektas

Vandens filtras KRAUSEN RO 100 LED

Vandens filtras KRAUSEN RO 100 LED –  Penkių pakopų vandens valymo sistema , skirta geriamo vandens valymui Jūsų namuose.
Pašalina bakterijas, virusus, nuodingus junginius ir radioaktyvias daleles. Būtent  atbulinio osmoso membrana  išvalo vandenį  96 –99 %  nuo  visų žinomų teršalų.

189,96 € Reguliari kaina 237,45 € Kaina
Krausen Cooler Star Plus Krausen Cooler Star Plus
−20%
  • −20%

Vandens filtras biurams KRAUSEN 75 OFFICE STAR (Cooler)

 Ar žinojote, kad darbuotojo atsigėrusio stiklinę vandens, jo smegenys gaus ne tik deguonies, greitės reakcija ir darbo tempas, pagreitės mąstymo procesai, ir žinoma-gerokai sumažės nuovargis.

Jums padės vandens filtras, gaminantis ledo tirpsmo vandenį.

Jūsų tobulas sprendimas-filtras gaminantis ledo tirpsmo vandenį, ar kada girdėjote apie tokį?

Sistema tiekia atvėsintą iki +10° C, įkaitintą iki +95°C, taip pat palaiko kambario temperatūros vandenį. Sistema idealiai tinka biurams, viešos paskirties erdvėms, tačiau taip pat skirta naudotis ir jūsų namuose.

412,80 € Reguliari kaina 516,00 € Kaina