Tik internetu

8 - IŲ PAKOPŲ RO GERIAMO VANDENS FILTRAS KRAUSEN RO 75 SS PLUS

Nauja prekė

 
8 - ių pakopų vandens valymo sistema su RO membrana, vandens siurbliu ir automatinio praplovimo funkcija.Nuo šiol savo virtuvėje turėsite visiškai švarų mineralizuotą vandenį su ledo tirpsmo struktūra ir pH.

Smulkiau

259,00 € su PVM

-229,00 €

488,00 € su PVM

Apie prekę

KRAUSEN RO 75 SS PLUS  – 8 - ių pakopų vandens valymo sistema su atbulinio osmoso (RO) membrana, vandens siurbliu ir automatinio praplovimo funkcija.Nuo šiol savo virtuvėje turėsite visiškai švarų mineralizuotą vandenį su ledo tirpsmo struktūra ir  pH, skirta geriamo vandens valymui Jūsų namuose.     

    Sistemoje sumontuotas vandens slėgio siurblys, automatinė RO membranos praplovimo funkcija, procesorius, LCD ekranas, apsauga nuo vandens prasiskverbimo. 
     Vandens valymo sistema patalpinta estetiškame korpuse, metalinis vandens bakas, dvigubas vandens čiaupas.

    Vandens valymo sistemą KRAUSEN RO 75 SS PLUS sudaro aštuoni filtrai (pakopos) ir papildomi elementai, kurių paskirtis pagerinti vandens valymo sistemos  eksploatacines savybes:

·        Trys „paruošiamieji“ filtrai.  Šių filtrų  paskirtis apsaugoti atbulinio osmoso (RO) membraną,  sulaiko visus teršalus, didesnius nei 1 mikronas (0001 mm). Norint užtikrinti  kokybišką vandens  sistemos darbą ir vandens valymą, „paruošiamuosius“ filtrus privalu keisti kartą per 6 mėn.  

·         Didelio pralaidumo atbulinio osmoso membrana RO membrana yra vandens valymo sistemos „širdis“, filtruojanti vandenį molekulių lygiu iki 0,0001 µm. Pašalina bakterijas, virusus, nuodingus junginius ir radioaktyvias daleles. Būtent  atbulinio osmoso membrana  išvalo vandenį  96 –99 % nuo  visų žinomų teršalų. RO membranos tarnavimo laikas – apie 5 metai.

·         Galinis filtras, arba „post filtras“ . Aktyvuotos kokoso anglies filtras, pagerina  jau išvalyto vandens skonio savybes. Filtrą reikia keisti kartą metuose.

·   MineralizatoriusPrisotina vandenį mineralinių druskų jonų, kartu veikia kaip filtras, sulaikantis mechanines priemaišas. Pakeičia skonines vandens savybes.

·   Šarminis filtras - Prisotina, valant vandenį dalinai prarastais, jonizuotais kalcio, magnio, natrio, kalio mineralais, padidina vandens  pH.

·   Magnetinis struktūrizatoriusVandens struktūrizatoriaus paskirtis  atstatyti  vandens fizikines savybes. Tai paprasčiausias būdas gauti atitirpinto vandens efektą !

·        Vandens slėgio sukėlimo siurblys – palaiko tolygų vandens slėgį vandens valymo sistemoje, užtikrina tolygų sistemos darbą, pagerina išvalyto vandens kokybę.

·        Apsauga nuo vandens prasiskverbimo uždaro vandens tekėjimą avarijos atveju.

·        Procesorius su automatine RO membranos praplovimo funkcija. Ši funkcija sumažina  vandens sąnaudas membranos praplovimui, ženkliai sumažina išvalyto vandens savikainą. Taip pat procesorius stebi ir pagal apkrovimą reguliuoja sistemos darbą, informuoja apie filtrų užterštumą.

·        Spalvotas LCD informacinis ekranas  leidžia vizualiai stebėti sistemos darbą.

 Techniniai duomenys:

Pakopų skaičius:                        8 - ios

Sistemos našumas :             0,15-0,2 ltr/.min.

Vandens valymo efektyvumas: 96 – 99 % nuo visų žinomų teršalų

Vandens bako talpa :   8 ltr. 

Apsauga nuo vandens prasiskverbimo : yra

Procesorius:                             yra

LCD  ekranas                          yra

Apsauginis korpusas:             yra

Sistemos matmenys:              24x38x50 cm.

 

Sistemos svoris:                   10 kg   

 Komplekte:                       

·        Vandens valymo sistema su ypač kompaktišku, estetišku korpusu

·        Chromuoto metalo dvipusis vandens čiaupas. 

 ·        Visos santechninės jungtys ir žarnos reikalingos sistemos prijungimui prie vandentiekio sistemos

   
     Nors  sistemos komplekte rasite visas prijungimui reikalingas
 santechnines jungtis ir žarnas, vis dėl to sistemos prijungimas reikalauja specifinių žinių. Kad išvengtumėte nesklandumų atliekant prijungimo darbus, rekomenduojame Jums KRAUSEN sertifikuoto specialisto paslaugą. 

Jus taip pat gali sudominti:    MAIŠYTUVAS "3 in 1"

   GARANTIJA *:

    Visoms vandens valymo sistemoms ir atbulinio osmoso membranoms suteikiama 3 metų (36 mėn.)  garantija
    Elektrinei daliai suteikiama 1 metų (12 mėn.)garantija.

* Garantijos išsaugomos tik laikantis griežto filtrų keitimo grafiko.
  
 Rekomenduojame „KRAUSEN“ sertifikuoto specialisto paslaugas.

Iškilo klausimų  - skambinkite  tel.:  8 698 70667

Video medžiaga

Plačiau apie KRAUSEN vandens valymo sistemas

Elektros ir elektroninės įrangos ženklinimo simbolis, nurodantis kad pažymėta įranga turi būti surenkama atskirai nuo kitų buitinių atliekų, t.y. šių atliekų negalima mesti į šiukšlių konteinerį virtuvėje ar antrinių žaliavų (stiklo, plastikų, popieriaus ir kartono) konteinerius šalia Jūsų namų.

 

 

 

 

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

8 - IŲ PAKOPŲ RO GERIAMO VANDENS FILTRAS KRAUSEN RO 75 SS PLUS

8 - IŲ PAKOPŲ RO GERIAMO VANDENS FILTRAS KRAUSEN RO 75 SS PLUS

 
8 - ių pakopų vandens valymo sistema su RO membrana, vandens siurbliu ir automatinio praplovimo funkcija.Nuo šiol savo virtuvėje turėsite visiškai švarų mineralizuotą vandenį su ledo tirpsmo struktūra ir pH.

Priedai

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Atsisiųsti