Kategorijos

Gamintojai

Prekių sąrašas pagal gamintoją KRAUSEN

Italų kompanijos KRAUSEN pradžia - 1937 metai. Kompanijos įkūrėjas austrų kilmės inžinierius ir mokslininkas Ferdinandas Krausen. 

        KRAUSEN – ekologiška Jūsų namų vizija


           Italų kompanijos KRAUSEN pradžia - 1937 metai. Kompanijos įkūrėjas austrų kilmės inžinierius ir mokslininkas Ferdinandas Krausen. Veiklos pradžioje kompanija specializavosi puodų iš medicininio plieno gamyboje, vėliau F.Krausen įdiegė ir sėkmingai realizavo šiuolaikišką namų ekologijos viziją. Ją anot F. Krausen, sudaro trys dalys:


  · Švarus oras


   · Švarus vanduo


     · Sveikas maistas


    Švarus oras


    Ekologiškas ir komfortiškas oro sąlygas Jūsų namuose sukurs pagal naujausias technologijas pagaminti KRAUSEN dulkių siurbliai. Universalūs KRAUSEN siurbliai gali ne tik siurbti dulkes, jie valo, drėkina, aromatizuoja Jūsų gyvenamų patalpų orą, sunaikina namines dulkių erkes ir kitus alergenus, panaikina nemalonius kvapus. Šių siurblių pagalba galima plauti, atlikti giluminį kilimų, kiliminių dangų ir minkštų baldų valymą.


    Švarus vanduo

    70% Žemės paviršiaus dengia vanduo. Skaičiuojant procentais toks pat kiekis vandens sudaro ir kiekvieno suaugusio Žemės gyventojo organizmą. Vandens paskirtis - valyti mūsų organizmą, išnešioti maisto produktus. Pasaulinė statistika teigia, kad dėl vandens trūkumo ar prastos jo kokybės kasdien pasaulyje miršta apie 25 tūkstančiai žmonių. Laimė, Lietuvoje negalime skųstis vandens trūkumu, tačiau vandens, tekančio iš mūsų čiaupo, kokybė tikrai kelia rūpesčių. KRAUSEN sprendžia šią problemą pirstatydama Jums platų asortimentą atbulinio osmoso membraninių vandens valymo sistemų, skirtų valyti Jūsų geriamą vandenį.


    Sveikas maistas

    Ne paslaptis, kad valgome per daug koloringą, turintį per mažai maistingųjų medžiagų, mineralų ir vitaminų maistą. Iš medicininio plieno 18/10 pagaminti KRAUSEN puodai maistą ruošia minimalioje temperatūroje, papildomai nenaudojant vandens ir riebalų, išsaugant natūralius vitaminus ir mineralus. Taip paruoštas maistas išties sveikas ir skanus!


            Kompanija KRAUSEN rūpinasi Jūsų ir Jūsų šeimos gyvenimo kokybe!Plačiau
puslapyje
Rodoma 13 - 24 iš 73 dalykų
Rodoma 13 - 24 iš 73 dalykų