RVS MASTER TECHNOLOGIJOS

Gamintojai

RVS MASTER TECHNOLOGIJOS
RVS-master tai pažangiausia ir sparčiai plintanti ne tik pasaulyje , bet ir Lietuvoje , technologija. Besitrinantys susidėvėję metalo paviršiai atsistato metalo keramikos pagrindu. Jos unikalumas-variklių , pavarų dėžių , reduktorių ir t.t. remontas atliekamas automobilio eksploatacijos metu, tai yra , jų neardant. Kas yra RVS-master ? RVS-maste...
RVS-master tai pažangiausia ir sparčiai plintanti ne tik pasaulyje , bet ir Lietuvoje , technologija. Besitrinantys susidėvėję metalo paviršiai atsistato metalo keramikos pagrindu. Jos unikalumas-variklių , pavarų dėžių , reduktorių ir t.t. remontas atliekamas automobilio eksploatacijos metu, tai yra , jų neardant. Kas yra RVS-master ? RVS-master –tai atstatomoji remonto sudėtis- smulkios dispersijos , daugiakomponentinis susintetintas mineralas (serpantinitas , šungitas,nefritas ) ir specialiųjų priedų bei katalizatorių (know-how) mišinys .RVS netirpsta jokiame skystyje , tame tarpe , nei degaluose ,nei tepaluose , bet dera su visais jų tipais. Kaip veikia RVS-master ? Paruoštas mišinys supilamas į variklio karterį per alyvos užpylimo angą. Susimaišęs su tepalu karteryje, mišinys patenka ant trinties veikiamų paviršių: stūmoklių – cilindrų grupės, alkūninio ir paskirstymo velenų, tepalo siurblio ir kt..RVS-master , varikliui veikiant, dėl metalinių paviršių trinties iššaukia reakciją , kurios metu lydosi naujas metalo keramikos sluoksnis , storesnis ten , kur didesnė trintis arba , kur didesnis susidėvėjimas. "Kapitalinis" remontas tik per 15 - 30 min ! Ilgaamžiškumas virš 100 000 km !
Plačiau

RVS MASTER TECHNOLOGIJOS Šioje kategorijoje prekių nėra.

Subkategorijos

 • RVS MASTER PRODUKTAI...
  RVS-master tai pažangiausia ir sparčiai plintanti ne tik pasaulyje , bet ir Lietuvoje , technologija. Besitrinantys susidėvėję metalo paviršiai atsistato metalo keramikos pagrindu. Jos unikalumas - variklių remontas atliekamas automobilio eksploatacijos metu, tai yra , jų neardant."Kapitalinis" remontas tik per 15 - 30 min ! Ilgaamžiškumas virš 100 000 km !
 • RVS MASTER PRODUKTAI...
  Aukšto slėgio dyzeliniams siurbliams ir purkštukams, benzino siurbliams ir purkštukams"Kapitalinis" remontas tik per 15 - 30 min ! Ilgaamžiškumas virš 100 000 km !
 • PAVARŲ DĖŽĖMS IR...
  Mechaninėms, automatinėms pavarų dėžėms ir diferencialams (reduktoriams)"Kapitalinis" remontas tik per 15 - 30 min ! Ilgaamžiškumas virš 100 000 km !
 • VAIRO STIPRINTUVAMS
  RVS - vairo stiprintuvams"Kapitalinis" remontas tik per 15 - 30 min ! Ilgaamžiškumas virš 100 000 km !
 • DVITAKČIAMS VARIKLIAMS
  RVS produktai dvitakčiams varikliams"Kapitalinis" remontas tik per 15 - 30 min ! Ilgaamžiškumas virš 100 000 km !
 • ŠAUNAMIESIEMS GINKLAMS
  VRS - šaunamiesiems ginklams
 • GUOLIAMS
  RVS - guoliams"Kapitalinis" remontas tik per 15 - 30 min ! Ilgaamžiškumas virš 100 000 km !
 • KURO KATALIZATORIUS
  RVS kuro katalizatorius benzininiams ir dyzeliniams varikliams