VANDENS FILTRAI

Gamintojai

VANDENS FILTRAI
KRAUSEN filtrai buitinio vandens minkštinimui, nugeležinimui KRAUSEN vandns filtrai su RO membrana, vandens siurbliu ir automatinio praplovimo funkcija.

VANDENS FILTRAI Yra 18 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • TIESIOGINIO SRAUTO RO...
  Tiesioginio srauto KRAUSEN vandens filtrai su RO membrana, vandens siurbliu ir automatinio praplovimo funkcija.
 • 5 - 8 - IŲ PAKOPŲ RO...
  KRAUSEN 8 - ių pakopų vandens filtrai su RO membrana, vandens siurbliu ir automatinio praplovimo funkcija. Nuo šiol savo virtuvėje turėsite visiškai švarų mineralizuotą vandenį su specialia magnetine struktūra ir aukštu pH
 • MINKŠTINIMO IR...
  Buitiniai vandens minkštinimo ir nugeležinimo (du viename) filtrai Jūsų namams
 • PROFESIONALŪS...
  Profesionalūs mechaniniai vandens filtrai - tai pirminiai vandens valymo filtrai, skirti valyti vandenį nuo molio, smėlio, rūdžių.
 • VANDENS MINKŠTINIMO...
  Ekologiški ir kompaktiški Krausen vandens minkštinimo filtrai Cabinet A-R(F) skirti vandens minkštinimui, geležies pertekliaus šalinimui (jei geležies kiekis nėra didesnis nei 0,5 mg/l) iš vandens Jūsų namuose.
 • VANDENS NUGELEŽINIMO...
  Vandens nugeležinimo sistemos su rankiniu ir automatiniu elektroniniu vožtuvu. Filtruojančio elemento regeneracijai naudojamas kalio permanganato tirpalas
 • PRIEDAI KRAUSEN...
  Priedai KRAUSEN vandens valymo sistemoms bei papildomi vandens valymo elementai.
 • COOLER APARATAI -...

  Tai vandens sistemos, kurios leidžia mėgautis švariu ir tyru geriamuoju vandeniu biuruose, mokyklose, ligoninėse ir kitur – aparatai gali būti pajungiami net prie sudėtingiausių vandentiekio vietų.

  Šiuose Cooler aparatuose vanduo bus išvalytas nuo įvairių priemaišų: smėlio, rūdžių, dumblo, nitratų, sunkiųjų metalų, chloro, kenksmingų virusų ir bakterijų bei kitų neigiamą poveikį žmogaus organizmui darančių medžiagų. Mūsų kataloge galite pamatyti keletų šių įrenginių rūšių, todėl rasite tai, kas atitiks būtent Jūsų poreikius.

  Susisiekite su mumis dabar ir mūsų kvalifikuoti specialistai padės Jums išsirinkti tinkamą įrenginį ir atsakys į visus Jūsų iškilusius klausimus apie Cooler osmoso aparatus.

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 18 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 18 dalykų