VANDENS FILTRAI

Gamintojai

VANDENS FILTRAI
Vandens filtrai KRAUSEN - vandens minkštinimo, nugeležinimo. Vandens filtrai KRAUSEN su Osmoso membrana, vandens siurbliu ir automatinio praplovimo funkcija.

VANDENS FILTRAI Yra 17 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • TIESIOGINIO SRAUTO RO...
  KRAUSEN vandens filtrai-Tiesioginio srauto  su osmoso membrana, vandens siurbliu ir automatinio praplovimo funkcija.
 • 5 - 8 - IŲ PAKOPŲ RO...
  8 - ių pakopų vandens filtrai su Osmoso membrana, su mineralizatoriumi
 • MINKŠTINIMO IR...
  Vandens minkštinimo ir nugeležinimo (du viename) filtrai Jūsų namams
 • PROFESIONALŪS...
  Profesionalūs mechaniniai vandens filtrai - tai pirminiai vandens valymo filtrai, skirti valyti vandenį nuo molio, smėlio, rūdžių.
 • VANDENS MINKŠTINIMO...
  Vandens minkštinimo filtrai.Ekologiški ir kompaktiški Krausen Cabinet A-R(F) 
 • VANDENS NUGELEŽINIMO...
  Vandens nugeležinimo sistemos su rankiniu ir automatiniu elektroniniu vožtuvu. Filtruojančio elemento regeneracijai naudojamas kalio permanganato tirpalas
 • VANDENS FILTRAI...

  Tai vandens sistemos, kurios leidžia mėgautis švariu ir tyru geriamuoju vandeniu biuruose, mokyklose, ligoninėse ir kitur – aparatai gali būti pajungiami net prie sudėtingiausių vandentiekio vietų.

  Šiuose Cooler aparatuose vanduo bus išvalytas nuo įvairių priemaišų: smėlio, rūdžių, dumblo, nitratų, sunkiųjų metalų, chloro, kenksmingų virusų ir bakterijų bei kitų neigiamą poveikį žmogaus organizmui darančių medžiagų. Mūsų kataloge galite pamatyti keletų šių įrenginių rūšių, todėl rasite tai, kas atitiks būtent Jūsų poreikius.

  Susisiekite su mumis dabar ir mūsų kvalifikuoti specialistai padės Jums išsirinkti tinkamą įrenginį ir atsakys į visus Jūsų iškilusius klausimus apie Cooler osmoso aparatus.

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 17 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 17 dalykų